اخبار

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری: اجرای طرح یاوران سبز برای اولین بار در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری: اجرای طرح یاوران سبز برای اولین بار در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

 

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری گفت: بی گمان ترویج فرهنگ مدیریت سبز و ایجاد محیط زیست سالم ،نیاز به توجه و مشارکت جدی آحاد جامعه دارد. لذا در راستای اجرای "  برنامه مدیریت سبز" در وزارت متبوع (موضوع آئین نامه اجرایی ماده 190 قانون برنامه پنجم توسعه کشور) ضمن برنامه ریزی سازمانی برای صرفه جویی و مصرف بهینه منابع، با تمرکز بر ترویج فرهنگ خود کنترلی  و ایجاد بستر مناسب جهت مشارکت  همکاران، " طرح یاوران سبز" پیشنهاد گردید.

 

وی خاطر نشان کرد: وزارتخانه متبوع، اولین وزارتخانه ای می باشد که طرح مذکور را ارائه  و بمنظور عضو گیری از بین همکاران داوطلب شروع به فعالیت نموده است. در فرآیند اجرایی طرح یاوران سبز،ضمن تمرکز بر آموزش و توجه به شاخص های نظارتی با ایجاد کانال های ارتباطی از طریق سامانه مکاتبات الکترونیکی وزارتخانه و فضای مجازی تبادل اطلاعات و ارتباط دوسویه در بستری مناسب برقرار گردیده و یاوران سبز به ایفای نقش و اجرای برنامه های مدیریت سبز می پردازند.

 

وی با تاکید بر توسعه فرهنگ مشارکت گروهی،یاوران سبز را ناظرین آگاه و بینا، مشاورین فکری و بازوان اجرائی در حوزه استقرار کامل مدیریت سبز دانست و تشکیل  جلسه اهداء نشان به یاوران سبز در روز دوشنبه مورخ 24 /8/95 توسط جناب آقای راسخ معاون محترم توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی و مجری طرح مدیریت سبز وزارتخانه را  از جمله مظاهر عزم و اراده وزارتخانه در استقرار طرح مدیریت سبز برشمرد.

ایشان در پایان ترویج حس مشارکت و تشویق همکاران به عضویت و مشارکت در طرح یاوران سبز و تسری آن به سازمانها و شرکتهای تابعه و سازمان حفاظت محیط زیست کشور را از جمله برنامه های آتی برشمرد.

 

تصاویر مربوط به جلسه اهداء نشان به یاوران سبز

۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹
تعداد بازدید : ۸۰۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید